Взявши до рук метальну зброю її варто уважно перевірити
Абсолютно будь-яка зброя несе небезпеку, особливо, якщо це напряму стосується чужої. Коли ви маєте справу з багатозарядною зброєю, буде дуже мало просто оглянути магазин. З причини певного роду несправності, в патроннику може лишатися патрон, що в майбутньому може призвести до неочікуваних наслідків. Недостатньо уважне відслідковування чистоти зброї може стати причиною її несправності поломки.
Основні правила поводження зі зброєю
- Якщо ви полюбляєте стендову стрільбу, ходите в тир або на полювання, Подумайте про те, щоб максимально захистити слухові та зорові органи.
- Категорично не рекомендується своїми силами міняти деталі, які були зламані.
- Доступ до сейфу зі зброєю та пароль від замку не мають знати сторонні люди, і тим більше – діти.
- Коли не стріляєте, тримайте палець якомога далі від гачка спуску, щоб випадкового не зачепити його.
- Навіть коли ви обрали мішень, ви повинні переконатися, що ніхто не стоїть за нею, там немає вибухонебезпечних предметів, машин та житлових будівель.
- Зламана зброя не повинна стріляти і робити це заборонено.
- На будь-кому спортивному заході, що пов’язаний зі стрільбою, техніка безпеки незмінно знаходиться на найвищому рівні. Все це виведено досвідом, і завжди є місце обережності.
- Базові правила поводження з вогнепальною зброєю максимально гостро стосуються колективних полювань. Слід уважно тримати затвор відкритим чи заламаною рушницю аж до моменту виходу на позицію для стрільби.
На завершення хочеться вчергове нагадати: носіння зброї накладає на його власника чималу відповідальність, тому незмінно завжди приділяйте підвищену увагу безпеці вашої зброї, і нехай завжди буде з вами спокій.